O NÁS

INTERIÉRY

SOLITERY

KONTAKT

Atelier ANUP - umělecké truhlářství

Firma ANUP vznikla v lednu v roce 1996. Již tehdy s jasnou ideou navrhovat a vytvářet originální (nábytkové) solitéry a zaplnit tak mezeru na našem trhu s atypickým nábytkem s ryze českou produkcí.
Za dlouhou dobu naší existence se nám potvrdil předpoklad, že poptávka po zakázkovém nábytku vyšší kvality zde je a zřejmě vždy zůstane. Proto jsme pro vás připravili malou kolekci moderního nábytku, jednoduchých nadčasových tvarů. Je kompatibilní a dá se vzájemně kombinovat a některé prvky i přestavovat. Cenově i termínem je dostupnější, než práce na zakázku.
Malosériová kolekce nábytku k vidění zde.

Při zajímavé kreativní práci jsme dlouhá léta sbírali zkušenosti s umělecko-řemeslnou výrobou. Velmi často spolupracujeme s odborníky z oborů kovo, sklo, čalounictví, keramika. Moderní design v nábytkářství, to nejsou jen prvotřídní dřeviny, dýhy, politury a laky, ale i mnoho doplňků a prvků z výše jmenovaných oborů. Při tvorbě náročných kusů nemalou měrou přispívají i naše zkušenosti s restaurováním starožitností a znalosti práce starých mistrů. To vše umě skloubeno v dokonalé syntéze se současnými možnostmi nových technologií, strojových parků a originálními nápady návrháře, dává předpoklad vytvářet nábytek s velkou dávkou nadčasovosti. Klenoty, jež se budou předávat z generace jako "rodinné stříbro".Atelier ANUP – umělecké truhlářství, Veletržní 29, 170 00 Praha7
tel: 233 380 500
mobil: 604 208 987 - Bukovský Radko
e-mail:
anup@anup.cz